پیام تبریک رییس دانشگاه به مناسبت آغاز دهه فجر

رییس دانشگاه ولایت فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت؛ دکتر محمد قاسمی رییس دانشگاه، فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب، ملت همیشه بیدار و کلیه دانشگاهیان تبریک گفت.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۵ کد : ۱۳۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۰
رییس دانشگاه ولایت فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

کلام الهی والفجر و لیال عشر، نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و دهـه فجــر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه « استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست.

دهه فجر انقلاب اسلامی امسال را در حالی آغاز می کنیم که ایران عزیز بار دیگر شهادت یکی از بزرگ مردان تاریخ خود را به نظاره نشست و سوگوار داغ سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گردید. فرزندی که سالها در راه حفاظت ازکیان این مرز و بوم با طاغوت زمان مبارزه کرد و با دلیری و حماسه و مجاهدت و استقامت، جان خویش را فدای آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نمود.

فجر انقلاب اسلامی فرصتی برای بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی است تا دریابیم که با دستاورد حاصل از خون هزاران شهید چه کرده‌ایم و بار دیگر پیمان ببندیم تا در راه تحقق اهداف والای رهبرکبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهنمود های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با حفظ وحدت، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

دانشگاه ولایت با تلاش در عرصه علم، فناوری و کارآفرینی به آرمانهای والای شهیدان می اندیشد و در راستای رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب به ماموریت خود در اقتدار علمی ایران عزیز عمل می کند.

اینجانب درآستانه سالروز پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ، امام راحل، و سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به محضر رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)، مردم شهید پرور و جامعه دانشگاهی بویژه دانشجویان، اساتید، و کارکنان دانشگاه ولایت تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن دعوت از همگان جهت حضور پر شور در راهپیمایی حماسی22 بهمن، عزت و توفیق مستمر را برای دانشگاهیان و عموم ملت ایران از درگاه حق تعالی مسئلت دارم.

 

محمد قاسمی

رییس دانشگاه ولایت


( ۲ )

نظر شما :