افتتاح فاز اول مجتمع خوابگاهی شهید ابراهیم همت در دانشگاه ولایت

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۹:۰۳ کد : ۱۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۶۲۸
افتتاح فاز اول مجتمع خوابگاهی شهید ابراهیم همت در دانشگاه ولایت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت افتتاح فاز اول مجتمع خوابگاهی پسرانه شهید ابراهیم همت در پردیس دانشگاه ولایت ایرانشهر در دهمین روز از ایام الله فجر با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، ریاست دانشگاه، مسئولین ادارات شهرستان ، اعضای هیات رییسه،  معاونین و مدیران دانشگاه افتتاح و به بهره برداری رسید.

 دکتر محمد قاسمی ریاست دانشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و خیر مقدم به میهمانان با اشاره به کمبود فضای خوابگاهی در پردیس آموزشی دانشگاه جهت اسکان دانشجویان پسر گفت ؛ دانشگاه ولایت جهت رفاه حال دانشجویان، تعداد 6 بلوک خوابگاهی در سطح شهر ایرانشهر اجاره نموده است .

وی همچنین افزود: با افتتاح این مجتمع خوابگاهی در پردیس دانشگاه تعداد 2 بلوک خوابگاهی در سطح شهر ایرانشهر تخلیه و  به 190 نفر از دانشجویان پسر در پردیس دانشگاه اسکان داده می شود و با صرفه جویی به دست آمده می توانیم فاز دوم مجتمع خوابگاهی را استارت بزنیم.

دکتر قاسمی  همچنین اظهار داشت : این مجتمع  با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال با زیر بنای 1600 متر مربع دارای اتاقهای 4 و 6 نفره است و ظرفیت اسکان حدود 190 نفر را دارد و تجهیزات رفاهی از جمله  ، تخت خواب ، کمد، فرش ، یخچال فریزر ، تلویزیون،  آشپزخانه های مجهز به کابینت و اجاق گاز و غیره ... از امکانات این مجتمع خوابگاهی می باشد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم حاضرین با غبار روبی و عطر افشانی  مزار شهدای گمنام دانشگاه ولایت  ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، بار دیگر با آرمان های نظام و انقلاب بیعت کردند.


( ۶ )

نظر شما :