در دانشگاه ولایت ایرانشهر صورت گرفت :

اعزام ۹۰ نفر دانشجوی دختر و پسر دانشگاه ولایت به اردوی فرهنگی و زیارتی قم و جمکران

هم زمان با هفته وحدت و همچنین آغاز امامت امام زمان ولی عصر (عج) تعداد ۹۰ نفر از دانشجویان دختر و پسر دانشگاه ولایت به اردوی فرهنگی و زیارتی قم و جمکران اعزام شدند .
۰۲ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۹ کد : ۸۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۶۴
اعزام ۹۰ نفر دانشجوی دختر و پسر دانشگاه ولایت به  اردوی فرهنگی و زیارتی قم و جمکران

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت به مناسبت هفته وحدت و هم چنین آغاز  امامت حضرت ولی عصر (عج)  اردوی فرهنگی ، زیارتی و سیاحتی قم و جمکران ویژه 90 نفر از  دانشجویان خواهر و برادر فعال در کانون های مهدویت ، قرآن ، عترت و هیئت دانشجویی ،  با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت برگزار شد .

 حجت الا سلام و المسلمین بامری مسول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت  با اشاره به اهداف برگزاری این اردوی معنوی پرداخت و گفت : این اردو با هدف زیارت مطهر کریمه اهل بیت (ع)حضرت فاطمه معصومه (س) ، مسجد جمکران ، و هچنین آشنایی با معارف مهدویت و درک فرهنگ  انتظار و ایجاد نشاط روحی دانشجویان ، برگزار شد .

 وی خاطر نشان کرد : در این اردوی چهار روزه ، 45 دانشجوی دختر و 45 دانشجوی پسر در دو نوبت به این سفر معنوی اعزام و ضمن  زیارت حرم حضرت معصومه (س) و همچنین مسجد جمکران ، به اجرای برنامه های معنوی نیز پرداختند .

برگزاری کارگاههای آموزشی و بازدید از اماکن تفریحی و زیارتی و حضور در مراسم معنوی دعای پر فیض ندبه ، بازدید از دانشگاه ادیان و مذاهب ، بازدید از بیت  حضرت امام راحل (ره)،  برگزاری دوره های آموزشی با موضوع اشتراکات مهدویت از دیدگاه  اهل سنت و تشیع  ،  زیارت حرم مطهر و مسجد جمکران از مهمترین برنامه های معنوی این اردو بود .


( ۴ )

نظر شما :