در دانشگاه ولایت ایرانشهر صورت گرفت :

برگزاری کارگاه های تخصصی با موضوع کار آفرینی در دانشگاه ولایت

هم زمان با هفته کار آفرینی کارگاه های تخصصی با موضوع کار آفرینی در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد .
۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۶ کد : ۹۲ اخبار
تعداد بازدید:۲۲۱
برگزاری  کارگاه های تخصصی با  موضوع کار آفرینی  در دانشگاه ولایت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت ، مرکز رشد واحدهای فناور ایرانشهر در همکاری با گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه  به  مناسبت  هفته جهانی  کار آفرینی ،  کارگاه هایی  تخصصی با موضوع  کار آفرینی  در دانشگاه ولایت برگزار کرد .

 

آسوده  مدیر مرکز رشد  واحدهای فناور  ضمن تشریح اهداف برگزاری این کارگاهها اظهار داشت :

 

 برگزاری این کارگاه ها از جمله رسالت های این مرکز در حمایت ازصاحبان ایده می باشد و  ارتباط گرفتن صاحبان فکر و ایده با متخصصین فعال در بازار کار و کارآفرینان برجسته ، علاوه بر افزایش دانش و مهارت آنان موجب ارتقای سطح کیفی توانمندی های آنان نیز  می شود .

آسوده  همچنین شناسایی استعداد و توانمندی‌ها  را امری مهم در کارآفرینی عنوان کرد و افزود: مدیریت یک کسب و کار، نیازمند برنامه ‌ریزی است و تعیین اهداف در این  امر، نقش تاثیرگذاری در موفقیت دارد.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ایرانشهر  هدف از برگزاری این کارگاه ها  را انتقال تجربه  در زمینه های  توسعه ایده ، ثبت ایده ، تجاری سازی ، بازاریابی و .. دانست و افزود : در همین راستا کارگاه هایی با موضوعات مختلف و تخصصی ،  به مدت یک هفته  برای دانشجویان و اعضا شرکت ها و واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و با حضور سه تن از اساتید با تجربه و متخصص حوزه کارآفرینی ، برای  علاقمندان  برگزار و دانشجویان با حضور  در این کارگاه ها ، با رویکردهای جدید کارآفرینی و اشتغال آشنا شدند  .


نظر شما :