با میزبانی دانشگاه ولایت برگزار می شود

جشنواره طراحی خلاقانه سوزن دوزی و لباس

جشنواره ی طراحی خلاقانه مرکز رشد دانشگاه ولایت برگزار می شود
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵ کد : ۱۴۱ اطلاعیه
تعداد بازدید:۳۰۱
جشنواره طراحی خلاقانه سوزن دوزی و لباس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت آسوده مدیر مرکز رشد دانشگاه ولایت  در این خصوص گفت : این جشنواره یک فرصت بسیار خوب برای معرفی توانمندی های زنان و بانوان خلاق و توانمند در حوزه های مختلف طراحی لباس سوزن دوزی  است که می تواند زمینه رشد و معرفی هر چه بهتر دستاوردهای این حوزه را به جامعه فراهم کند .

 

آسوده افزود : هدف از برپایی این ایونت را حمایت جدی و عملی از بانوان توانمند استان در حوزه ی طراحی و سوزن دوزی عنوان کرد و افزود: هنر سوزن دوزی مردم بلوچ روایت تاریخ کهن این بوم است که فرصتی ناب را در اختیار بانوان می گذارد تا بتوانند از هنرشان برای کسب و کار بهره ببرند  و با توجه به مشکلاتی که دنیای اقتصاد ما در این روزها داردما در این رویداد تصمیم داریم برای جذب اسپانسر بانوان هنرمند و سوزن دوز تلاش کنیم

 وی خاطر نشان کرد : از طرح ایده تا نمایش و عرضه ی آن به بازار جزو  پوشش حمایتی ما خواهد بود و هر کدام از بانوان ما این توانمندی را دارند که صاحب برند خود باشند.

 

وی در پایان اشاره کرد : به برگزیدگان علاوه بر جوایز نقدی بورسیه مهارتی دوره های طراحی و بازطراحی و دوره های بازاریابی محصول تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است این نمایشگاه به همت مرکز رشد واحدهای فناور ایرانشهر به مدت دو روز برگزار می شود و علاقه مندان می توانند  آثار خود را به آدرس قید شده در فراخوان ارسال کنند .


نظر شما :