بازدید مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم از دانشگاه ولایت

دکتر جمشید اسماعیلی ،مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در دانشگاه ولایت از پروژه های عمرانی دانشگاه ولایت بازدید کرد.
۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۸ کد : ۴۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۰
بازدید مدیرکل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم از دانشگاه ولایت

دکتر جمشید اسماعیلی ،مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه دکتر قاسمی رییس دانشگاه، معاونین و مدیران دانشگاه ولایت ، از پروژه های عمرانی این دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت ، دکتر جمشید اسماعیلی مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در ابتدای ورود به دانشگاه، ضمن حضور بر مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه و قرائت فاتحه از پروژه های خوابگاه دانشجویی پسران، دانشکده فنی و مهندسی ، آزمایشگاه مرکزی و محوطه دانشگاه ولایت بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت پروژه های مذکور و مسائل مرتبط با آنها قرار گرفت.

دکتر محمد قاسمی رییس دانشگاه ولایت در ابتدای این بازدید از حضور دکتر اسماعیلی مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم در دانشگاه ولایت تشکر و قدردانی  کرد و در ادامه گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های در حال ساخت دانشگاه را ارائه نمود و خواستار حمایت و مساعدت جهت اتمام پروژه های در حال احداث دانشگاه ولایت شد.

دکتر جمشید اسماعیلی در این بازدید، پیشنهاداتی در خصوص توسعه پروژه‌های عمرانی در دانشگاه ولایت ارائه کردند.


( ۲ )

نظر شما :