با میزبانی دانشگاه ولایت صورت گرفت:

نایب قهرمانی نماینده دانشگاه ولایت ایرانشهر در پانزدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران

عنوان نایب قهرمانی پانزدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران به محمد رضا تازه رو پهلوان نامدار استان و نماینده دانشگاه ولایت ایرانشهر اختصاص یافت
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۲ کد : ۵۴۴ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۳
نایب قهرمانی نماینده دانشگاه ولایت ایرانشهر در  پانزدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت دکتر رجایی معاون دانشجویی دانشگاه ولایت در گفتگو با سایت دانشگاه در این خصوص گفت : پانزدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران در حالی به کار خود پایان داد که محمد رضا تازه رو مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات و یکی از قهرمانان ثابت مسابقات قوی ترین مردان ایران در ادوار مختلف که به نمایندگی از دانشگاه ولایت ایرانشهر در این مسابقات شرکت کرده بود، به مقام دوم این مسابقات دست پیدا کرد .

در ادامه محمدرضا تازه رو در گفتگو با سایت دانشگاه گفت: این دوره از مسابقات با شرکت قهرمانان بزرگ ایران و جهان برگزار شد و خدا را شکر کیفیت و سطح مسابقات خیلی بالا بود و آیتم های بی نهایت سخت و رقابت های تنگاتنگی  برای این مسابقات در نظر گرفته شده بود .

 تازه رو در خصوص کیفیت این مسابقات گفت : اکثر شرکت کنندگان در این مسابقات تجربه کسب حداقل چندین قهرمانی ایران و جهان را در کارنامه خود داشته اند.

وی در خصوص کسب عنوان نائب قهرمانی این مسابقات گفت: با وجود نبود خیلی از امکانات و مشکلاتی که در مسیر رسیدن به این مسابقات داشتم ، تمام هدف و تلاش من برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات بود که بتوانم با کسب مقام قهرمانی دل مردم ایرانشهر و استان را شاد کنم که متاسفانه قسمت نشد و نائب قهرمان شدم .

 وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه ولایت ایرانشهر به خاطر میزبانی خوب این رقابت ها،از تمام مردم و طرفداران، مربیان ، حامیان و کسانی که در راه رسیدن به این موفقیت برای او تلاش کرده اند تقدیر و تشکر فراوان کرد .

پانزدهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان ایران با میزبانی کامل دانشگاه ولایت ایرانشهر و به مدت سه روز در محل این دانشگاه با حضور بیش از 150 نفر از شرکت کنندگان ، داوران و عوامل


نظر شما :