رویداد شتاب صنایع خلاق ایرانشهر

برگزاری رویداد شتاب صنایع خلاق ایرانشهر

۰۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۵ کد : ۵۹۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۳

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت ، رویداد شتاب صنایع خلاق ایرانشهر با همت مرکز رشد واحد های فناور ایرانشهر در محورهای صنایع دستی، فناوری اطلاعات، انیمیشن،  کارآفرینی، گردشگری و کشاورزی در محل دانشگاه ولایت با حضور دانشجویان، اساتید و علاقمندان مهارتهای کسب و کار به مدت ۳ روز از تاریخ 29 الی 31 اردیبهشت 1400 برگزار شد.

در این رویداد تعداد 80 نفر از علاقه مندان ثبت نام نموده که از بین آنها 17 ایده مورد داوری قرار گرفت و در نهایت 10 ایده به مرحله تیم سازی راه پیدا کرد.

این 10 تیم در طی ۵۴ ساعت به تکمیل و باز آفرینی ایده پرداخته و در این مدت منتورهای رویداد با مشاوره به تقویت ایده ها کمک کردند .

در مراسم اختتامیه تیم ها به ارائه نهایی ایده ها  در حضور داوران پرداختند و از بین  آنها 5 تیم رتبه های برتر را به خود اختصاص دادند که تیم های پرواز ذهن ، سابوید به ترتیب مقام های اول  و دوم و  تیم های راج اپ و بهشت گرد به صورت مشترک موفق به کسب مقام سوم و همچنین تیم پانچ مرگ شایسته تقدیر این رقابتها  شدند .

رویداد شتاب صنایع خلاق ایرانشهر پس از سه روز با حضور علاقه مندان به کارآفرینی و ایده پردازی در مرکز رشد دانشگاه ولایت به کار خود پایان داد .


( ۱ )

نظر شما :