دومین نشست پرسش و پاسخ دانشگاهیان دانشگاه ولایت با فرماندار شهرستان ایرانشهر صورت گرفت:

پاسخگویی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر به سوالات دانشگاهیان دانشگاه ولایت

دومین نشست هم اندیشی و پرسش و پاسخ اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه ولایت ایرانشهر با دکتر شعبانی فرماندار ویژه ایرانشهر برگزار شد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۶ کد : ۶۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۷۶
پاسخگویی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر به سوالات دانشگاهیان دانشگاه ولایت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ولایت در حاشیه این جلسه که در ادامه اولین نشست،  با هدف هم اندیشی و پرسش و پاسخ جهت ارائه خدمات مطلوب ِنهادهای اداری و اجرایی شهرستان به مردم، در محل سالن کنفرانس دانشگاه ولایت برگزار گردید ، دکتر شعبانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ، ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده در نشست اول با اعضای هیئت علمی ، اساتید و کارکنان دانشگاه، نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود که از مهمترین مطالبه حاضرین در این نشست بود ، اقدام کرد .

بررسی، رسیدگی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مطروحه و همچنین هم اندیشی برای حل آن در کنار توجه به مسئله رشد و توسعه شهرستان در حوزه های  امنیت ، اقتصاد ، اشتغال و معیشت مردم از مهمترین موارد مطرح  شده در این جلسه بود .

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین بزمانی امام جمعه معزز شهرستان ایرانشهر و مهمان ویژه این برنامه در خصوص مسئله مطالبه گری  صحیح و نقش آن در توسعه و پیشرفت جامعه برای حاضرین  از دیگر برنامه های این نشست بود .

شایان ذکر است در پایان این نشست که به همت بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد، مقام عالی دولت در شهرستان، از ایجاد کارگروهی متشکل از نیروهای علمی دانشگاه ولایت جهت بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت علمی آنها برای تسریع در روند رشد و توسعه شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد .


( ۱ )

نظر شما :